Flytrap Seed Bank

ضمن ارائه بذر انواع گونه ها و واريته هاي گياه گوشتخوار و  گياه حشره خوار آمادگي خود جهت فروش سري جديد بذر گياهان گوشتخوار و حشره خوار را به اطلاع علاقمندان به ازدياد و پرورش گياه گوشتخوار و حشره خوار مي رساند و اميدوار است با توجه به تنوع گونه اي ايجاد شده در بذر اين گياهان شگفت انگيز رضايت شما تأمين گردد شما ميتوانيد بذر انواع گونه ي ونوس مگس خوار ، از جمله ونوس مگس خوار تله بزرگ ، بذر انواع گونه هاي گياه گوشتخوار کوزه اي ، بذر واريته هاي نپنتس کوهستاني و نپنتس دشت  ،بذر انواع گونه هاي گياه گوشتخوار تنگدار از جمله بذر گونه هاي ساراسنيا و بذر کبري ليلي ( دارلينگتونيا کاليفرنيا )...


ادامه...

بانک بذر گیاه گوشتخوار

گياهان گوشتخوار يا گياهان حشره خوار _ Carnivorous plants:   گياهان گوشتخوار و گياهان حشره خوار گياهاني هستند که فاقد آنزيم نيترات ردکتاز باشند ، آنزيمي که باعث جذب نيترات از خاک و تبديل آن به مواد آلي که براي گياه قابل جذب باشد است..


ادامه...
01

مقاله ها

بذر گیاه گوشتخوار ساراسنیا پورپورا

فروش بذر گیاه گوشتخوار و حشره خوار ساراسنیا پورپورا

گیاه گوستخوار و حشره خوار نیز مانند گیاهان دیگر شیوه های متفاوتی برای تکثیر دارد که از آن جمله می توان به روش تکثیر جنسی این گیاه اشاره نمود. در این روش از تکثیر ، گیاه از طریق کاشت بذر ازدیاد می یابد. بذر این گیاه حشره خوار و گوشتخوار در پک های ده دانه ای جهت فروش آماده عرضه می باشد از علاقمندان خواهشمند است جهت خرید و تهیه بذر گیاه حشره خوار و گوشتخوار ساراسنیا پورپورا با ٠٩١٠٠٠٤١٠٤٠ ( شهبازی ) و ایمیل این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تماس حاصل فرمایند.

SarraceniaPurpurea_1032_285.jpg

تکثیر و پرورش جنسی گیاه گوشتخوار و حشره خوار ساراسنیا :در تکثیر و پرورش بوسیله بذر باید بستر بذر گیاه گوشتخوار و حشره خوار همیشه مرطوب و دما مابین 22 الی 30 درجه سانتیگراد باشد.

SarraceniaPurpurea-Pullulation_10081.jpg

 

 

Sarracenia-10043-92.jpg ورود به صفحه گیاه گوشتخوار و حشره خوار ساراسنیا

 

CarnivorousPlants_1.jpgورود به بخش اصلی گیاهان گوشتخوار یا گیاهان حشره خوار Carnivorous plants

 

Carnivorous Plants / Seeds / sale / Sarracenia purpurea / Pitcher Purple Plants

بانک بذر گیاه گوشتخوار . Flytrap Seed Plants Paradise

You have no rights to post comments

تماس با ما

Mohsen Shahbazi

همراه:٠٩١٠٠٠٤١٠٤٠
وب : www.flytrapseed.com

ایمیل : این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید